Image

Dzień dobry

Jeśli chcesz dokonać jakiegoś zakupu to zapraszamy na stronę sklep.automatycznie.pl
Sklep przygotowaliśmy tak, by zakupy były proste i przyjemne. 
Masz pytania? Dział handlowy tel 505 705 505

REGULAMIN

Oferta

 1. Prowadzimy sprzedaż hurtową towarów (produktów) podmiotom gospodarczym. Sprzedaży dokonujemy przy pomocy strony www.automatycznie.pl., e-maila, telefonu, lub w siedzibie firmy po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie.
 2. Transakcje każdorazowo potwierdzane są fakturą VAT lub paragonem umieszczanym najczęściej pod folią stretch
 3. www.automatycznie.pl zachowuje prawo do telefonicznego potwierdzania zamówienia i w razie braku możliwości kontaktu wstrzymania realizacji zamówienia
 4. Wszelkie informacje o produktach umieszczone na stronie www.automatycznie.pl., w szczególności opisy, parametry techniczne i użytkowe, ceny stanowią jedynie zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 k.c., zgodnie z warunkami Regulaminu.
 5. Ceny produktów umieszczone na stronie www.automatycznie.pl  podane są w złotych polskich i zawierają wszystkie jej składniki, w tym VAT i cła.
 6. Zamówienie jest realizowane, o ile w fazie składania zamówienia zamówione produkty są dostępne w magazynie firmy. Informacje o produktach dostępnych w firmie nie mogą stanowić podstawy do roszczeń wobec firmy Natur-Bios.
 7. Klient uiszcza cenę za zamówione produkty gotówką w momencie odbioru przesyłki.
 8. Przedstawione ceny produktów dotyczą zamówień hurtowych co oznacza że ogólna kwota zamówienia nie może być niższa niż 250 zł brutto. Natur-Bios zastrzega sobie prawo do nierealizowania przesyłki nie spełniającej tego warunku, lub w wyjątkowych sytuacjach sprzedaży w cenie wyższej czyli detalicznej. 

Gwarancja, Reklamacje i Zwroty

 1. Produkty oferowane są fabrycznie nowe. Warunki ewentualnych zwrotów towarów uzgadniane są indywidualnie.
 2. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu nie będą rozpatrywane w formie roszczeniowej a www.automatycznie.pl spróbuje pomoc w usunięciu szkody.
 3. Klient zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi mieć oryginalne opakowanie, kompletne wyposażenie i akcesoria oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu. Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy są określone. Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych na życzenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegają zwrotowi.
 4. Koszty transportu towaru do klienta i zwrotu ponosi kupujący i nie będą one zwracane. 
 5. www.automatycznie.pl nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Pozostałe

 1. Firma zastrzega sobie możliwość błędów w opisie produktów. Zdjęcia produktów są jedynie przykładowe i służą prezentacji konkretnie wskazanych w nich modeli. Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności za zdjęcia i opisy umieszczone przy poszczególnych produktach.
 2. Dane osobowe Klientów podawane są wyłącznie w celu realizacji zamówień.
 3. Złożenie zamówienia na www.automatycznie.pl oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu w brzmieniu z dnia złożenia zamówienia oraz oznacza wyrażenie przez Klienta zgody na otrzymywanie informacji handlowej w rozumieniu "Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną".
 4. Do umowy sprzedaży produktów  stosuje się prawo polskie. Umowa zawierana jest w języku polskim.
 5. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy kodeksu cywilnego.

KONTAKT

Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość!

Kontakt z nami

Telefon Biuro

tel. +48 505 705 505

Telefon Serwis

tel. +48 607 693 152

Email

biuro@automatycznie.pl

Adres

F.H.U. "Natur-bios"
ul. Gryfa Pomorskiego 25
89-600 Chojnice

Formularz kontaktowy

Wpisz numer telefonu
Wpisz Twoją wiadomość